Виставка

Молодь. Право. Мораль.

Порушувати закон — все одно, що рубати сук на якому сидимо.

В. О. Сухомлинський

  З метою поглиблення знаннь учнів, що стосуються прав й обов’язків громадян та їх реалізації згідно з Конституцією та Законами України; формування в учнів правової культури та правосвідомісті;  вироблення активної громадянської позиції щодо неправомірної поведінки, яка завдає збитків державі, зазіхає на територіальну цілісність і незалежність України; виховання поваги до Законів, Конституції України, прав та свобод громадян, відповідальності за свої вчинки та почуття громадянського обов’язку в бібліотеці ПТУ №27 м. Берестечка оформлено книжкову виставку “Молодь. Право. Мораль”.

 На основі публікацій із періодичних видань із залученням нормативно-правових актів України та вебліографічних видань зроблена спроба розглянути правові проблеми, які постають сьогодні перед молоддю, навчити учнів аналізувати свої вчинки і робити правильні висновки.

Відвідувачі мали змогу ознайомитись з бібліографічним дайджестом “Як я розумію свої права”, буклетом “Азбука моральних заповідей”, висловами видатних людей про закон, право, мораль, тематичними папками “Небезпечна пристрасть”, “На руїнах храму душі”, “Закон і право”, “Молодь за здоровий спосіб життя”.

Презентація книжкової виставки відбулася 10 грудня 2020 року, у Міжнародний день захисту прав людини.

Виставка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори