Інформація про методичну комісію природничо-математичного спрямування

10 вересня  2020 року відбулось засідання МК природничо-математичного спрямування. На якому обговорили  і затвердили  варіанти завдань для проведення діагностичних  контрольних зрізів з математики, фізики, хімії, біології.

Розглянули поурочно-тематичні плани, програми факультативних і гурткових занять із предметів, плани роботи кабінетів.

Обговорили концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), а також обмінялись досвідом з проблеми.

STEAM-підхід і доповнена реальність.

Підчас проведення круглого столу, 8 жовтня 2020 року, члени МК природничо-математичного спрямування отримали психологічну консультацію та провели методичну оперативку на якій розглянули, як провести віртуальний урок: покрокова інструкція та лайфхаки вчителів з усього світу. Навчились генерувати QR коди та створювати онлайн-тести.

16 листопада 2020 року члени МК природничо-математичного спрямування поспілкувалися на тему: « Онлайн – середовище: виклик для всіх, можливості для кожного».

Розглянули:

1) можливості використання сервісу YouTube та його інтеграції в Блог і Тести; 2) рекомендації щодо роботи із сучасними цифровими інструментами YouTube, Gmail та Google Диск;

 3) переваги застосування інноваційних технологій у педагогічній практиці.

А також поділились інформацією отриманою на засіданні обласної секції викладачів фізики, математики та астрономії, яке пройшло 13 листопада 2020 року у форматі навчального вебінару. 

«Нова норма» в освіті: як організувати якісні STEM – уроки в умовах карантину і не тільки.

Інформація про методичну комісію природничо-математичного спрямування
Догори