Зустріч з представниками ЦЗ

У БЕРЕСТЕЧКУ ОБГОВОРЮВАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
Зустріч із працівниками Горохівського управління Луцької філії Волинського ОЦЗ відбулася 19 вересня у Професійно-технічному училищі №27 м.Берестечко.
Заступниця начальника відділу кар’єрного консультування Алла Шевчук розповіла учням закладу освіти про послуги служби зайнятості. У свою чергу вона ознайомила здобувачів освіти із Всеукраїнською програмою ментального здоров’я “Ти як?” і провела для них заняття з елементами тренінгу.
Не оминули увагою й внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Берестечківської громади. Начальниця Неля Охріменко та консультантка роботодавця відділу взаємодії з роботодавцями Галина Олійник поінформували їх про послуги, які надає служба.
Значна увага була зосереджена на розгляді актуальних вакансій та отриманні грантів для розвитку власної справи в рамках проєкту «Є-робота». Зокрема зроблено акцент на можливості навчання за робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці та підвищенні професійного рівня шляхом отримання ваучера від Центру зайнятості.
Зустріч з представниками ЦЗ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори