“Я людина! Отже, у мене є права!”

Відкрита виховна година “Я людина! Отже, у мене є права!”, приурочена до Міжнародного дня захисту прав людини, відбулася 7 грудня у Професійно-технічному училищі №27 м.Берестечко.
Учні 4 групи закладу освіти разом із класною керівницею Аллою Коровицькою детально обговорили закони, які оберігають людину, її життя, індивідуальність.
“Життя кожної людини – це безцінний дар, справді найвища цінність на Землі. І не просто життя, а щасливе життя. Та, нажаль людству доводиться постійно боротися за нього. Результатом цієї боротьби є права, Конституція, закони”, – звучало у ході зустрічі. Разом із тим наголошувалося, що наше життя, здоров’я, честь, гідність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.
Чимало важливих питань було розглянуто у процесі виховної години. Зокрема зазначалося, що права даються людині від самого її народження. Вони не залежать від волі держави, не даруються і не можуть бути скасовані.
Значна увага була зосереджена на правах дітей. Вказувалося, що наша Конституція надає дітям рівні права незалежно від їхнього походження, не допускає ніякого насилля над людиною та її експлуатації.
Завершенням зустрічі стало спільне обговорення необхідності вільно мислити, поважати один одного пам’ятаючи, що права людини – це не урок історії, а вибір, який ми щодня робимо.
“Я людина! Отже, у мене є права!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори