«Я душу одягну у вишиванку»

Напередодні Дня вишиванки, 17 травня 2023 року, учні Професійно-технічного училища № 27 м. Берестечко разом із вихователем гуртожитку Іриною Адамською і бібліотекарем Оленою Мудрик провели виховну годину «Я душу одягну у вишиванку». До заходу діти підготувалися заздалегідь. Вони не лише одягнулися в найкращий український одяг, але й спільно з майстринями виробничого навчання спекли запашний коровай, прикрасивши його так майстерно й патріотично, як змогли б лише справжні свідомі українці!
У дружній атмосфері залу, облаштованого під українську світлицю, учні, а також люди, які прибули в Берестечко з територій, охоплених війною, уважно розглядали вишиванки як витвір народного мистецтва, обговорювали значення стародавніх орнаментів, зображених на полотні умілими руками наших предків, співали народних пісень, декламували вірші. А з яким неприхованим захопленням вони оглядали виставку вишитих рушників, крізь серця пропускаючи розповіді ведучих про те, що саме їх у всі часи люди берегли, наче найкоштовніші речі!
Як було справедливо підмічено, нині українцям доводиться вкотре відстоювати свою Незалежність. І цей тернистий шлях нездоланний народ знову долає гідно, прикрашаючи його найгарнішими хрещатими візерунками. Приємно, що наше волелюбне молоде покоління почерпає натхнення із глибин народних традицій, знаходячи силу в їх сакральності та плекаючи непохитну віру в те, що Перемога буде за нами.
На завершення заходу всі присутні посмакували смачним тортом із гарячим чаєм.
«Я душу одягну у вишиванку»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори