Випускний

28 червня 2024 року відбувся випускний у Професійно-технічному училищі № 27 м. Берестечко.
У приміщенні актового залу закладу освіти приймали вітання здібні, талановиті, креативні випускники груп №9 та №10.
Результатом наполегливої праці упродовж навчання в училищі стало вручення їм свідоцтв про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника за професіями «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)».
Для них у цей день лунали найщиріші побажання наставників та звучали трепетні привітання від училищних друзів.
“Кажуть, що важкі часи породжують сильних людей. Це значить, що вашим обов’язком є досягнення успіхів попри будь-які труднощі,” – звернувся до випускників директор Професійно-технічного училища № 27 м. Берестечко Олександр Лейбик.
Своєю чергою він побажав кожному з них міцного духу, впевненості у власних силах та удачі на багатій життєвій ниві.
“Будьте сміливими у своїх мріях, рішучими у вчинках. Прагніть до нових висот і ніколи не втрачайте віри в себе,” – зичила учням класна керівниця групи № 10 Валентина Калюга.
Також вона закликала берегти і шанувати батьків, поважати наставників та бути гідними громадянами нашої славної Батьківщини.
На завершення заходу від імені випускників до присутніх звернувся Андрій Гергель. Слова щирої вдячності він адресував дирекції училища, вчителям, майстрам виробничого навчання, вихователю, батькам та друзям. Також він поділився розумінням, що на нинішнє молоде покоління покладена важлива місія – творення оновленої і успішної української держави.
Випускний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори