Всесвітній день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначили у Професійно-технічному училищі №27 м.Берестечко. З цієї нагоди бібліотекар закладу освіти Олена Мудрик та вихователь гуртожитку Ірина Адамська провели виховну годину “Скарбниця віків”.
Організатори зустрічі ознайомили присутніх з історією книги і книгодрукування, наголосивши, що книгозбірні завжди відігравали важливу роль у розвитку цивілізацій. У свою чергу вони запропонували учням переглянути тематичну книжкову виставку та вникнути в висловлювання відомих людей про книгу.
У дружній атмосфері залу діти разом із керівником вокального гуртка Вікторією Старик співали пісні та захоплено спілкувалися на тему еволюції книги від часів давнини до сьогодення. Вони щиро захоплювалися багатогранністю професії бібліотекаря, вслухаючись у легенду про людину, яка принесла у світ знання і чия справа стала безсмертною.
На завершення зустрічі учні посмакували ласощами зі солодкого столу. Окрасою ж свята став коровай на вишитому рушнику, спечений умілими руками майстрині виробничого навчання Тетяни Фем’як.
Всесвітній день бібліотек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори