Відкриття інтеграційного спортивного простору та вуличного спортивного майданчика.

За підтримки Благодійного фонду «Рокада» Волинь, що є виконавчим партнером UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, 10 листопада у Берестечку відбулося відкриття інтеграційного спортивного простору та вуличного спортивного майданчика.
Громадський проєкт реалізували з метою покращення здоров’я мешканців громади, в тому числі ВПО, що проживають у ній.
“Неможливо перемогти народ, який у важкий воєнний час дбає про інтереси підростаючого покоління. Сьогодні ми радіємо, що спільними зусиллями зробили ще один крок до того, щоб наші діти відволіклися від гаджетів та зайнялися фізичним вихованням”, –
сказав під час відкриття тренажерної зали, облаштованої у приміщенні КЗ “Центр музично-естетичної освіти школярів” Берестечківської міської ради Берестечківський міський голова Ігор Грудзевич.
У ході урочистості директорка КЗ ЦМЕОШ Оксана Данилюк щиро подякувала за сприяння у добрій справі представникам Благодійного фонду «Рокада» Волинь, УВКБ ООН та адміністрації Берестечківської міської ради. Юні вихованці центру подарували гостям свої вокальні виступи, а також саморобні обереги у вигляді ляльок-мотанок.
Наступним було відкриття вуличного спортивного майданчика «Здорове майбутнє» на території Професійно-технічного училища №27 м.Берестечко.
“Майданчик, обладнаний сучасними тренажерами, неодмінно сприятиме активному відпочинку здобувачів освіти, внутрішньо переміщених осіб та жителів громади, які хочуть займатися спортом”, – наголосила заступниця директора закладу освіти Наталія Кривоніжка.
“Значну роль у реалізації проєкту відіграло те, що з початку повномасштабного російського вторгнення Берестечківська громада однією з перших надала прихисток внутрішньо переміщеним особам”, –
підкреслила присутня на відкритті спортивного майданчика регіональна координаторка Волинського осередку Благодійного фонду «Рокада» Ірина Корольчук.
Вона подякувала за підтримку громаді, а також керівництву закладу освіти, в гуртожитку якого нині мешкають люди, що прибули сюди з територій активних бойових дій.
“Зараз як ніколи важливо об’єднувати наші зусилля у допомозі один одному. Тішить, що завдяки зробленому, кожен матиме змогу вдосконалювати свої фізичні можливості. Нині нам понад усе потрібна здорова молодь, яка дасть відсіч ворогу, що посміє ступити на нашу землю”, – зауважив директор Професійно-технічного училища №27 м.Берестечко Олександр Лейбик.
На завершення урочистості учні та внутрішньо переміщені особи радо випробували нові тренажери в роботі, взявши участь у “Веселих стартах”.
Відкриття інтеграційного спортивного простору та вуличного спортивного майданчика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори