“У серці два кольори”

Під гаслом «У серці два кольори» відзначили свято Першого дзвоника у Професійно-технічному училищі №27 м.Берестечко.
На подвір’ї закладу освіти, де проходила урочиста лінійка, приймали вітання майбутні кваліфіковані робітники за професіями «Кухар-кондитер», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)». На їх адресу лунали щирі побажання наставників, які наголошували, що сьогодні бути сміливими означає бути освіченими.
«Бажаю, щоб діти України мали змогу здобувати професії під мирним небом», – зазначив у вітальному слові директор закладу освіти Олександр Лейбик. У свою чергу він закликав серйозно віднестися до навчання, адже нашій Батьківщині понад усе потрібні освічені, порядні і працьовиті люди.
«Нехай радісне звучання Першого дзвоника переможе сирени повітряних тривог» – побажала класна керівниця Валентина Твердохліб. Учням вона зичила успіхів, натхнення та нових досягнень. Колегам – сил, мудрості й наснаги. Батькам здобувачів освіти – гордості за своїх дітей. Усім присутнім – непохитної віри в незалежність і волю нашої країни.
Зі словами благословіння звернувся до учнів та педагогів настоятель Свято-Троїцького собору м.Берестечко о. Миколай Качмар. Вітаючи з початком навчального року, він закликав пам’ятати про наших захисників, завдяки яким маємо можливість здобувати професію. «Війна обов’язково закінчиться. І саме вам належить відбудовувати міста й села, засівати українські поля та робити все для того, щоб синьо-жовтий прапор замайорів у кожному куточку нашої держави» – промовив священнослужитель.
Піднесений настрій, що переповнював учасників урочистості, ще раз доводив якою дружною, обдарованою та патріотичною є велика училищна родина. Ведучі свята Ліза Старик і Олександр Сидорук дарували найщиріші емоції в побажаннях учням наполегливості, блискучих перемог і звершень. Вікторія Корнійчук та Вікторія Старик кожного вітали милозвучною українською піснею. Перший дзвоник трепетно взяли в руки учні Вікторія Демчук та Артем Хоміцький.
Після завершення урочистої лінійки класні керівники запросили здобувачів освіти на перший урок.
“У серці два кольори”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори