Майстер-клас для мешканців Берестечківського психоневрологічного інтернату

30 квітня 2024 року майстрині виробничого навчання Професійно-технічного училища №27 м.Берестечко Галина Трачук і Тетяна Фем’як разом із учнями професії “Кухар, кондитер” провели для мешканців Берестечківського психоневрологічного інтернату майстер-клас, приурочений до свята Воскресіння Христового.
На початку зустрічі присутніх детально ознайомили з історією святкування Великодня. Під керівництвом майстринь та учнів закладу освіти кожен випробував свої сили у випіканні й декоруванні великоднього печива на практиці.
Особливої атмосфери дійству надавало очікування прийдешнього свята. У дружньому колі мешканці та працівники інтернатної установи разом із ведучими заходу оздобили близько чотирьохсот медових пряників у вигляді писанок.
“Щиро дякуємо за проведений майстер-клас. Нехай сторицею вертається вам добро, яким так щедро ділитеся з ближніми”, – звернувся до ведучих дійства директор Берестечківського психоневрологічного інтернату Віталій Клемба.
Від імені колективу ПТУ №27 м. Берестечко майстрині виробничого навчання подякували дирекції закладу за запрошення та вручили солодкі подарунки найактивнішим учасникам.
Майстер-клас для мешканців Берестечківського психоневрологічного інтернату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори