Предметно-методичний тиждень літератури «Подорож у світ зарубіжної літератури»

Предметно-методичний тиждень літератури

 «Подорож  у світ зарубіжної літератури»

З 24 до 28 січня 2022р. в  училищі  був проведений предметно – методичний тиждень літератури «Подорож  у світ зарубіжної літератури»

План тижня

Понеділок – День гри і творчості «Станції за маршрутом»

Вівторок – Творчий вернісаж «Читаємо, уявляємо, малюємо». Виставка учнівських малюнків до творчості зарубіжних письменників

Середа – Позакласний захід. Мандрівка українськими шляхами  геніїв зарубіжної літератури. Усний журнал

Четвер  – Веб квест «Світ верленівської поезії» 

П’ятниця  – День віртуальних подорожей та онлайн – екскурсій

Протягом тижня учні подорожували сторінками улюблених книг, брали участь у конкурсах, вікторинах; багато цікавого дізналися про життя і творчість світових письменників, збагатилися знаннями про кращі твори зарубіжної літератури.    

  Розпочався тиждень із захоплюючої гри «Станції за маршрутом. Хто набере найбільше балів?». Потрібно було пройти  станції за маршрутним листом і виконати різноманітні завдання. Із цікавістю та задоволенням знавці літератури проходили такі випробування: Літературна вікторина «Знавці зарубіжної літератури»,
«Хмаринка», «Хто? Що? Де?»,
«Портретна галерея»,
«У світі героїв»,
«Мудрість книги».

Із захопленням учні виконували інтерактивні вправи за  вказаними посиланнями  та QR-кодами.

У вівторок був оформлений Творчий вернісаж «Читаємо, уявляємо, малюємо» –  виставка учнівських малюнків до творчості зарубіжних письменників.

У середу учні групи №8 підготували і провели усний журнал «Мандрівка українськими шляхами  геніїв зарубіжної літератури», під час якого присутні дізналися багато цікавого про світових письменників, доля яких була пов’язана з Україною.

«Світ верленівської поезії» – таку назву мав веб-квест в рамках тижня. Виконуючи різноманітні завдання, займаючись пошуком інформації та вибравши собі ролі,  учасники веб квесту шукали відповідь на ключове питання: чи є цікавою поезія Верлена сучасним учням? Під час вирішення завдань учні продемонстрували творчі здібності, ерудицію та креативність.

Завершився тиждень цікавими екскурсіями  в онлайн-форматі   та віртуальними подорожами (за вказаними посиланнями  та QR- кодами)

Учні віртуально побували у літературно-меморіальному будинку-музеї Михайла Булгакова в Києві, де побачили особисті речі Булгакова та  почули історію його життя в Києві. Відвідали Будинок-музей Вільяма Шекспіра у Стратфорді -на-Ейвоні – одну з найвідоміших та найвідвідуваніших літературних пам’яток Великобританії. Змістовною була віртуальна прогулянка Прагою, де бажаючі  побачили визначні місця та улюблені вулиці відомого австрійського письменника Кафки.

Загалом тиждень зарубіжної літератури був  цікавим та пізнавальним. Варто зазначити, що завдяки таким заходам учні активніше беруть участь у бесідах з літератури, більше читають, з підвищеним інтересом цікавляться новинками зарубіжної літератури.

Предметний тиждень був організований  викладачем  зарубіжної літератури Сопіжук М.Т.

Предметно-методичний тиждень літератури «Подорож у світ зарубіжної літератури»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори