Екскурсія в Берестечківський народний історичний музей

19 жовтня учні Професійно-технічного училища №27 м.Берестечко разом із вихователем гуртожитку Іриною Адамською та бібліотекарем Оленою Мудрик побували на екскурсії в Берестечківському народному історичному музеї.
Директор музею Олег Дергай за допомогою унікальних експонатів описав здобувачам освіти життя місцевих жителів від найдавніших часів періоду неоліту до сьогодення.
Значна увага була зосереджена на ремеслах, торгівлі та міщанському побуті кінця ХІХ – початку ХХ століття. Олег Анатолійович ознайомив учнів із історією заснування міста Берестечка. Розповів про події Берестецької битви, жахіття Першої і Другої світових воєн. У ході екскурсії діти вслухалися в розповіді директора музею про боротьбу за незалежність воїнів УПА, захоплювалися мужністю українців на Майдані, в зоні АТО та ООС на Донбасі. Учні уважно розглянули експозицію, присвячену сучасній українсько-російській війні, вкотре пересвідчившись якою ціною нам дається мирне життя у вільній країні.
На завершення учасники екскурсії схилили голови перед стелою пам’яті на Меморіалі Слави, послухали історію будівництва Свято-Троїцького собору м.Берестечко та побували в костелі Святої Трійці, збудованому поляками у ХVІІ столітті.
Екскурсія в Берестечківський народний історичний музей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори