День відкритих дверей

24 травня 2023 року у Професійно-технічному училищі № 27 м. Берестечко в рамках Тижня професійної освіти відбувся День відкритих дверей для учнів Берестечківської громади. На захід завітали й майбутні випускники закладів загальної середньої освіти зі сусідньої Рівненщини та Львівщини.
У ході зустрічі майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії, ознайомилися з професіями, за якими здійснюється підготовка в училищі, оглянули матеріально-технічну базу закладу освіти, відвідали навчальні кабінети, виробничі майстерні й лабораторії. А з яким задоволенням діти брали участь у майстер-класах! Під керівництвом майстрів виробничого навчання вони вправлялися в приготуванні кулінарних і кондитерських виробів, а також раділи можливості покермувати сільськогосподарським автотранспортом.
«Сьогодні нам належить допомогти молодому поколінню зорієнтуватися в виборі майбутньої професії. Важливо дати їм розуміння, що від того, чи зуміють вони знайти собі справу до душі, залежатиме їх успіх та конкурентоспроможність на ринку праці», – звернувся до присутніх директор Професійно-технічного училища № 27 м. Берестечко Олександр Лейбик.
На завершення заходу юних гостей закладу освіти було запрошено на частування в їдальню училища, звідки кожен із них вийшов не лише з гарним настроєм, але й зі смачним солодким гостинцем.
День відкритих дверей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори