Людина починається з добра

Василь Олександрович Сухомлинський, педагог від Бога, своїм розумом і серцем, невтомною творчою діяльністю подарував Україні і світу надзвичайно цінний інтелектуальний скарб, значення якого в ХХІ столітті помітно зростає. Усі твори видатного педагога пройняті безмежною вірою в людину, в щедрість і благородство її душі.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить з 01.10 – 30.10 до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського бібліотекою ПТУ №27 м.Берестечко було проведено виховну годину «Даруй добро на цілий світ».

Учні групи №7 (з професії кухар, кондитер) розповіли про Василя Олександровича – мудрого педагога, директора школи, доброго сина і тата, великого письменника, вчителя добра і краси, про те, що кожна людина повинна залишити добрий слід після себе, бо живе для того, щоб творити добро. Коновалюк Іванна, Терновик Вадим, Оксенюк Анна декламували поетичні твори Василя Сухомлинського, учениця Коржевич Парасковія прочитала авторський вірш «Квітуча моя Україно». Прекрасні емоції подарували присутнім виконавці пісень: «Мати» – Білогруд Марія, «Донька України» – Коновалюк Іванна, «Квітка- душа» – дует у складі Білогруд Марії та Коновалюк Іванни. Пісню «Даруй добро « виконали всі учасники виховного заходу. Учні переглянули відео «Сухомлинський». Гарні враження залишила виставка творчих робіт юних художників, поетів, фотографв, майстринь вишивки. Бібліотекар Семещук Н.Д. презентувала книжкову виставку «Великий педагог, великий Добротворець».

«Благословенна та держава, що має відданих синів» за такою назвою пройшла відкрита виховна година в ПТУ №27 м. Берестечко.

В.О.Сухомлинський писав: «Слово Батьківщина має той самий корінь, що й слово батько. Справжнє народження твоє як громадянина, мислячої, натхненної благородними ідеалами особистості, трудівника, борця за торжество правди і щастя, сім’янина відбувається завдяки тому, що ти – син народу… Мати народжує твою плоть, Вітчизна народжує твою людську, громадянську душу.»

Метою виховної години було формування національної свідомості учнів, людської гідності, виховання рис громадянина Української держави; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

Захід було проведено бібліотекарем Семещук Н.Д. та вихователем гуртожитку Городь І.Р.

Людина починається з добра
Догори