І обнялися береги одного, вічного народу

23 січня в училищі відбувся виховний захід «І обнялися береги одного, вічного народу» до Дня Соборності України, який провела Морозюк В.М. з учнями 11 та 7 груп. Учасники заходу пригадали події сторічної давності, історію проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, переглянули відеофільм «Злука», декламували патріотичні вірші про єдину Україну. Хвилиною мовчання вшанували всіх борців, які поклали свої голови за незалежну соборну Україну.

Кульмінацією заходу стало створення ланцюга єднання. Узявшись за руки, учні та педагоги об’єдналися у «живий» ланцюг, показавши, що наша країна ЄДИНА і СОБОРНА!!! Адже кожен із нас повинен усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Метою виховного заходу є виховання національної свідомості учнів, формування громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

І обнялися береги одного, вічного народу
Догори